Home YolculuğumBaşarılarımız YGA ZİRVESİNİN KAZANANLARI BELLİ OLDU

YGA ZİRVESİNİN KAZANANLARI BELLİ OLDU

by admin
0 comment

Özel Çağdaş Okulları lise öğrencilerimiz Eylül Ündem, Ada Küçükkebapçı ve Mervecan Ekici 18 Ocak’ta İstanbul Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek YGA (Young Guru Academy) Zirvesi’ne katılmaya hak hazandılar.

YGA 2019’da “Liseler Arası İnovasyon Programı”na başvuran on binlerce öğrenci arasından seçilen 250 lise öğrencisi arasına giren üç öğrencimiz, aynı hayal etrafında toplanan gençlerle birlikte ilerleyen aşamalarda beşerli gruplara ayrılarak, sosyal inovasyon projelerinde çalışıp 750 saatin üzerinde eğitim alacaklardır. YGA Liderlik Programı dahilinde bu eğitimler, üst düzey yönetici, akademisyen, sanatçı ve bilim insanlarından oluşan, aralarında Prof. Aziz Sancar, Prof. Doğan Cüceloğlu, Microsoft Genel Müdürü Murat Kansu, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Colombia Üniversitesinden Profesör Dr. Mehmet Öz gibi isimlerin yer aldığı YGA Hayal Ortakları tarafından verilmektedir.

YGA Liderleri; liderlik kabiliyetlerini, daha iyi bir dünya için birlikte hayal kurup, projelendirip, hayata geçirirken hayatın içinde geliştirirler. YGA Liderlik Programını üstün başarı ile tamamlayan YGA’lılar, Londra, New York, Boston ve Silikon Vadisi’nde gerçekleştirilen YGA Liderlik Kampı’na katılma hakkı kazanma şansına sahip olacaklardır.

YGA Zirvesine seçilen öğrencilerimizi ve onlara liderlik eden Rehber Öğretmenimiz Perihan Bozbay’ı tebrik ediyoruz.

You may also like